Продукція > AVX > SR505C105MAT
SR505C105MAT
SR505C105MAT AVX
avx_10032019_SR-old-1823535.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 20 % 10.16 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук