SR505C125KAR
SR505C125KAR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1.2 uF X7R 10 % 10.16 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук