Продукція > AVX > SR505C475JAR
SR505C475JAR
SR505C475JAR AVX
SR_Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF X7R 5 % 10.16 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук