Продукція > SR5 > SR505E225MAA
SR505E225MAA
SR-Series.pdf
Виробник:
на замовлення 210000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SR505E225MAA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF Z5U 20 % 10.16 mm E 581-SR505E225MAR.
Інші пропозиції SR505E225MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR505E225MAA SR505E225MAA Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
SR505E225MAA SR505E225MAA Виробник : Kyocera AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF Z5U 20 % 10.16 mm E 581-SR505E225MAR