Продукція > AVX > SR505E475MAT
SR505E475MAT
SR505E475MAT AVX
avx_10032019_SR-old-1823535.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF Z5U 20 % 10.16 mm
Написати відгук