Продукція > AVX > SR505E475ZAA
SR505E475ZAA
SR505E475ZAA AVX
SR_Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF Z5U -20/+80% 10.16 mm
Написати відгук