SR507C104KAA
SR507C104KAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 500V X7R 10% Radial 10.16mm 125°C Bag
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm), Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції SR507C104KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR507C104KAA SR507C104KAA Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
SR507C104KAA SR507C104KAA Виробник : AVX avx_10032019_SR-old-1823535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500V 0.1uF 10% X7R