SR507C224MAR
SR507C224MAR KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 500V X7R 20% Radial 10.16mm 125°C Bag
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500 VDC 224 X7R +/-20% 10.16 mm.
Інші пропозиції SR507C224MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR507C224MAR SR507C224MAR Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
SR507C224MAR SR507C224MAR Виробник : AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500 VDC 224 X7R +/-20% 10.16 mm