SR731ERTTP3R3J
SR731ERTTP3R3J KOA Speer Electronics, Inc.
SR73.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics, Inc.
Description: RES 3.3 OHM 5% 1/6W 0402
Power (Watts): 0.167W, 1/6W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 3.3 Ohms
на замовлення 3139 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 3.3 OHM 5% 1/6W 0402, Power (Watts): 0.167W, 1/6W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 3.3 Ohms.
Інші пропозиції SR731ERTTP3R3J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR731ERTTP3R3J SR731ERTTP3R3J Виробник : KOA Speer Electronics, Inc. SR73.pdf Description: RES 3.3 OHM 5% 1/6W 0402
Power (Watts): 0.167W, 1/6W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 3.3 Ohms