SR731ETTPR560F
SR731ETTPR560F KOA Speer Electronics
sr73.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics
Res Thick Film 0402 0.56 Ohm 1% 0.167W ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR731ETTPR560F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR731ETTPR560F SR731ETTPR560F Виробник : KOA Speer Electronics sr73.pdf Res Thick Film 0402 0.56 Ohm 1% 0.167W ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200