SR731JTTDR133F
SR731JTTDR133F KOA Speer Electronics, Inc.
SR73.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics, Inc.
Description: CURRENT SENSE RESISTOR
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 133 mOhms
на замовлення 4646 шт:
Написати відгук
Description: CURRENT SENSE RESISTOR, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 133 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR731JTTDR133F SR731JTTDR133F Виробник : KOA Speer SR73.pdf Current Sense Resistors - SMD 0.133ohms 1% 250PPM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 133 mOhms