Продукція > AVX > SR891C332KARTR2
SR891C332KARTR2
SR891C332KARTR2 AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 10% X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 3300 pF X7R 10 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR891C332KARTR2 SR891C332KARTR2 Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 3300 pF X7R 10 % 5.08 mm