SRAF10150H
SRAF10150H Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 10A, 150V, PLANAR SCHOTTKY
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: ITO-220AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 150 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10A, 150V, PLANAR SCHOTTKY, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2 Full Pack, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: ITO-220AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 150 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SRAF10150H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRAF10150H SRAF10150H Виробник : Taiwan Semiconductor Schottky Diodes & Rectifiers 10A, 150V, Schottky Rectifier