SRC4200UF_R1_00001
SRC4200UF_R1_00001 Panjit International Inc.
SRC4200UF
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMBF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 4A
Supplier Device Package: SMBF
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 840 mV @ 4 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMBF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 4A, Supplier Device Package: SMBF, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 840 mV @ 4 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRC4200UF_R1_00001 SRC4200UF_R1_00001 Виробник : Panjit International Inc. SRC4200UF Description: DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMBF
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: SMBF
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
SRC4200UF_R1_00001 SRC4200UF_R1_00001 Виробник : Panjit 621D0C0E70DD69CF2AD7642243C888A20497F6AEAC24841EB0DC561FE3561CC2.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 200V,Schottky,SMBF,4A