SRCN6A21-10S
SRCN_Series.pdf
Код товару: 161594
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 250VAC, 350VDC
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 21-10
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.551" (14.00mm)