Продукція > SRD > SRD-12VDC-SL-A
SRD-12VDC-SL-A
Виробник:
на замовлення 89000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SRD-12VDC-SL-A
Код виробника: SRD-12VDC-SL-A SPDT(1A), 19.2x15,8x15,6 mm, 12VDC, 250VAC,10A Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт.
Інші пропозиції SRD-12VDC-SL-A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRD-12VDC-SL-A
Додати до обраних Обраний товар
Реле
товару немає в наявності
SRD-12VDC-SL-A Виробник : Ningbo Songle Relay Код виробника: SRD-12VDC-SL-A SPDT(1A), 19.2x15,8x15,6 mm, 12VDC, 250VAC,10A Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт