SRE6603-102M
SRE6603-102M Bourns Inc.
sre6603.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1MH 150MA 3.4 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 100kHz
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Current - Saturation (Isat): 45mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 150MA 3.4 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 100kHz, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Current - Saturation (Isat): 45mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Інші пропозиції SRE6603-102M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRE6603-102M SRE6603-102M Виробник : Bourns Inc. sre6603.pdf Description: FIXED IND 1MH 150MA 3.4 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 100kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 150 mA