SRF10200
SRF10200 Taiwan Semiconductor
SRF1020 SERIES_L2105.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 10A, 200V, Schottky Rectifier
на замовлення 988 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 10A ITO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 200 V.
Інші пропозиції SRF10200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRF10200 SRF10200 Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation SRF1020 SERIES_L2105.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 200V 10A ITO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 200 V