Продукція > BOURNS > SRP0315-1R5K
SRP0315-1R5K
SRP0315-1R5K Bourns
srp0315-1859145.pdf
Виробник: Bourns
Power Inductors - SMD Ind,3.4x3.1x1.5mm,1.5uH+/-10%,4.1A,Shd,SMD
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP0315-1R5K SRP0315-1R5K Виробник : Bourns Inc. srp0315.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 4.1A 48 MOHM SMD
на замовлення 1390 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5