SRP0320-2R2K
SRP0320-2R2K Bourns Inc.
srp0320.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 3.4A 64.8MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.134" L x 0.122" W (3.40mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 64.8mOhm Max
Q @ Freq: 34 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 38MHz
Current - Saturation (Isat): 4.6A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
на замовлення 956 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 3.4A 64.8MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.134" L x 0.122" W (3.40mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 64.8mOhm Max, Q @ Freq: 34 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 38MHz, Current - Saturation (Isat): 4.6A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Інші пропозиції SRP0320-2R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP0320-2R2K SRP0320-2R2K Виробник : Bourns Inc. srp0320.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 3.4A 64.8MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 34 @ 7.96MHz
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A