SRP0410-100K
SRP0410-100K Bourns Inc.
srp0410.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.4A 350 MOHM SMD
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SRP0410-100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP0410-100K SRP0410-100K Виробник : Bourns Inc. srp0410.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.4A 350 MOHM SMD