SRP0410-1R5K
SRP0410-1R5K Bourns Inc.
srp0410.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 3.9A 64 MOHM SMD
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SRP0410-1R5K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP0410-1R5K SRP0410-1R5K Виробник : Bourns Inc. srp0410.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 3.9A 64 MOHM SMD