SRP0412-2R2K
SRP0412-2R2K Bourns Inc.
srp0412.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 4.1A 57.5MOHM SM
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP0412-2R2K SRP0412-2R2K Виробник : Bourns srp0412-1838503.pdf Power Inductors - SMD 2.2 UH 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SRP0412-2R2K SRP0412-2R2K Виробник : Bourns Inc. srp0412.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 4.1A 57.5MOHM SM