SRP0512-3R3K
SRP0512-3R3K Bourns Inc.
srp0512.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 3.2A 81.5MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.213" L x 0.201" W (5.40mm x 5.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 81.5mOhm Max
Q @ Freq: 37 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 24MHz
Current - Saturation (Isat): 5.6A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 3.2A 81.5MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.213" L x 0.201" W (5.40mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 81.5mOhm Max, Q @ Freq: 37 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 24MHz, Current - Saturation (Isat): 5.6A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 3.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP0512-3R3K SRP0512-3R3K Виробник : Bourns Inc. srp0512.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 3.2A 81.5MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 37 @ 7.96MHz
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A