SRP0610-1R5K
SRP0610-1R5K Bourns Inc.
srp0610.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 3.5A 74 MOHM SMD
на замовлення 295 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SRP0610-1R5K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP0610-1R5K SRP0610-1R5K Виробник : Bourns Inc. srp0610.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 3.5A 74 MOHM SMD