SRP0610-2R2K
SRP0610-2R2K Bourns Inc.
srp0610.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 3.3A 83 MOHM SMD
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SRP0610-2R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP0610-2R2K SRP0610-2R2K Виробник : Bourns Inc. srp0610.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 3.3A 83 MOHM SMD