SRP0612-4R7K
SRP0612-4R7K Bourns Inc.
srp0612.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 3.9A 82 MOHM SMD
на замовлення 1748 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SRP0612-4R7K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP0612-4R7K SRP0612-4R7K Виробник : Bourns Inc. srp0612.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 3.9A 82 MOHM SMD