SRP0615-1R0K
SRP0615-1R0K Bourns Inc.
srp0615.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1UH 9.8A 13.5 MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.280" L x 0.264" W (7.10mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max
Q @ Freq: 54 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Current - Saturation (Isat): 13A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 9.8 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 9.8A 13.5 MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.280" L x 0.264" W (7.10mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max, Q @ Freq: 54 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Current - Saturation (Isat): 13A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 9.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP0615-1R0K SRP0615-1R0K Виробник : Bourns Inc. srp0615.pdf Description: FIXED IND 1UH 9.8A 13.5 MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 54 @ 7.96MHz
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 9.8 A