Продукція > BOURNS INC. > SRP1024HMCT-75NM
SRP1024HMCT-75NM
SRP1024HMCT-75NM Bourns Inc.
SRP1024HMCT.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 75NH 50A 0.4 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.417" L x 0.157" W (10.60mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.4mOhm
Current - Saturation (Isat): 65A
Material - Core: Carbonyl Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 75 nH
Current Rating (Amps): 50 A
на замовлення 2320 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 75NH 50A 0.4 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.417" L x 0.157" W (10.60mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.4mOhm, Current - Saturation (Isat): 65A, Material - Core: Carbonyl Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 75 nH, Current Rating (Amps): 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP1024HMCT-75NM SRP1024HMCT-75NM Виробник : Bourns Inc. SRP1024HMCT.pdf Description: FIXED IND 75NH 50A 0.4 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 0.4mOhm
Inductance: 75 nH
Current Rating (Amps): 50 A