SS-01GLD-12
B032-E1.pdf
Код товару: 192406
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Кнопки та клавіатури
товару немає в наявності
Ціна
на замовлення 476 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Lever, Straight
Operating Force: 50gf
Ingress Protection: IP40
Mechanical Life: 30,000,000 Cycles
Electrical Life: 200,000 Cycles
Release Force: 6gf
Differential Travel: 0.031" (0.8mm)
Overtravel: 0.047" (1.2mm)
Operating Position: 0.345" (8.8mm)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 74
на замовлення 470 шт:
Мінімальне замовлення: 64
SS-01GLD-12 Виробник : OMRON B032-E1.pdf Category: Microswitches SNAP ACTION
Description: Microswitch SNAP ACTION; SPDT; (OFF)-ON,(ON)-OFF; SS; IP40; 0.5N
Type of switch: microswitch SNAP ACTION
Contacts configuration: SPDT
Switching method: (OFF)-ON; (ON)-OFF
Manufacturer series: SS
IP rating: IP40
Leads: for PCB
Operating temperature: -25...85°C