Продукція > YAGEO > SS016M0220B3F-0807
SS016M0220B3F-0807
SS016M0220B3F-0807 Yageo
1787292220800798e-cap_miniature_ss_2011.pdf
Виробник: Yageo
Cap Aluminum Lytic 220uF 16V 20% (8 X 7mm) Radial 3.5mm 140mA 1000h 105°C Bulk
на замовлення 7264 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SS016M0220B3F-0807 SS016M0220B3F-0807 Виробник : Yageo 1787292220800798e-cap_miniature_ss_2011.pdf Cap Aluminum Lytic 220uF 16V 20% (8 X 7mm) Radial 3.5mm 140mA 1000h 105°C Bulk