SS-10GL13D
SS-10GL13D Omron Electronics
B032-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Basic / Snap Action Switches Subminiature Basic Switch
на замовлення 602 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 10A (AC), Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Lever, Simulated Roller, Operating Force: 50gf, Ingress Protection: IP40, Mechanical Life: 10,000,000 Cycles, Electrical Life: 50,000 Cycles, Release Force: 6.118gf, Differential Travel: 0.040" (1.0mm), Overtravel: 0.040" (1.0mm), Operating Position: 0.420" (10.7mm), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V.
Інші пропозиції SS-10GL13D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SS10GL13D SS10GL13D Виробник : Omron 199en-ss.pdf Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Simulated Hinge Lever 10.1A 250VAC 0.49N Thru-Hole PC Pins
товару немає в наявності
SS-10GL13D SS-10GL13D Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-ss.pdf Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 10A (AC)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Lever, Simulated Roller
Operating Force: 50gf
Ingress Protection: IP40
Mechanical Life: 10,000,000 Cycles
Electrical Life: 50,000 Cycles
Release Force: 6.118gf
Differential Travel: 0.040" (1.0mm)
Overtravel: 0.040" (1.0mm)
Operating Position: 0.420" (10.7mm)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V