Продукція > KEMET > SS11VL-R11076
SS11VL-R11076
SS11VL-R11076 KEMET
KEM_LF0022_SS11VL-3316893.pdf
Виробник: KEMET
Common Mode Chokes / Filters 250VAC 1.1A 7.6mH
на замовлення 646 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 7.6MH 1.1A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.866" L x 0.571" W (22.00mm x 14.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.768" (19.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.1A, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 7.6 mH @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SS11VL-R11076 SS11VL-R11076 Виробник : KEMET SS11VL-R11076 Description: CMC 7.6MH 1.1A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.866" L x 0.571" W (22.00mm x 14.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.768" (19.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.1A
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 7.6 mH @ 1 kHz
на замовлення 296 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
SS11VL-R11076 SS11VL-R11076 Виробник : TOKIN 14ac-ss11vl-e.pdf Common Mode Chokes Dual 7600uH 1kHz 1.1A 0.4Ohm DCR Thru-Hole