Продукція > KEMET > SS21V-070125
SS21V-070125
SS21V-070125 KEMET
KEM_LF0028_SS21V.pdf
Виробник: KEMET
Description: CMC 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 1.004" (25.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 1.004" (25.50mm), Voltage Rating - AC: 250V.
Інші пропозиції SS21V-070125
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SS21V-070125 SS21V-070125 Виробник : KEMET KEM_LF0028_SS21V-3316878.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 0.7A 12.5mH