Продукція > KEMET > SS21V-080136
SS21V-080136
SS21V-080136 KEMET
KEM_LF0028_SS21V.pdf
Виробник: KEMET
Description: KEMET - SS21V-080136 - Filter, Netzfilter, Gleichtakt, AC, 13.6mH, Baureihe SS21V
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 13.6mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 800mA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: SS21V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 13.6MH 800MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.965" (24.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 13.6 mH @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SS21V-080136 SS21V-080136 Виробник : KEMET KEM_LF0028_SS21V-3316878.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 0.8A 13.6mH
на замовлення 751 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
SS21V-080136 SS21V-080136 Виробник : KEMET KEM_LF0028_SS21V Description: CMC 13.6MH 800MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.965" (24.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 13.6 mH @ 1 kHz