Продукція > BIVAR > SSD-250-102
SSD-250-102
SSD-250-102 Bivar
d.ashxf2fportals2f02fproducts2fsdc-ssd-xxx-xxx.pdf
Виробник: Bivar
Natural Nylon Guide Card
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CARD GUIDE SNAP-IN 2.5"L, 0.102", Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 2.500" (63.50mm).
Інші пропозиції SSD-250-102
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 87 шт:
SSD-250-102 Виробник : Bivar Inc. SSD-XXX-XXX.pdf Description: CARD GUIDE SNAP-IN 2.5"L, 0.102"
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 2.500" (63.50mm)
товару немає в наявності
SSD-250-102 SSD-250-102 Виробник : Bivar SSD_XXX_XXX-2301960.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories COMP-O-GIDES, Snap-In Card Guide, 2.5 in. Length, 0.102 Slot Width, Nylon, 94V-2, Natural