Продукція > BIVAR > SSD-400-102
SSD-400-102
SSD-400-102 Bivar
SSD-XXX-XXX.pdf
Виробник: Bivar
Racks & Rack Cabinet Accessories COMP-O-GIDES, Snap-In Card Guide, 4 in. Length, 0.102 Slot Width, Nylon, 94V-2, Natural
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CARD GUIDE SNAP-IN 4"L, 0.102" S, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 4.000" (101.60mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSD-400-102 SSD-400-102 Виробник : Bivar Inc. SSD-XXX-XXX.pdf Description: CARD GUIDE SNAP-IN 4"L, 0.102" S
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 4.000" (101.60mm)