Продукція > BIVAR > SSD-550-102
SSD-550-102
SSD-550-102 Bivar
SSD_XXX_XXX-2301960.pdf
Виробник: Bivar
Racks & Rack Cabinet Accessories COMP-O-GIDES, Snap-In Card Guide, 5.5 in. Length, 0.102 Slot Width, Nylon, 94V-2, Natural
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CARD GUIDE SNAP-IN 5.5"L, 0.102", Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 5.500" (139.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSD-550-102 SSD-550-102 Виробник : Bivar Inc. SSD-XXX-XXX.pdf Description: CARD GUIDE SNAP-IN 5.5"L, 0.102"
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 5.500" (139.70mm)