SSD-750-102
SSD-750-102 Bivar Inc.
SSD-XXX-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: CARD GUIDE SNAP-IN 7.5"L, 0.102"
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 7.500" (190.50mm)
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CARD GUIDE SNAP-IN 7.5"L, 0.102", Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 7.500" (190.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSD-750-102 SSD-750-102 Виробник : Bivar SSD_XXX_XXX-2301960.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories Comp-O-Gide 7.5 in Nylon Natural