Продукція > BIVAR > SSD-800-102
SSD-800-102
SSD-800-102 Bivar
SSD-XXX-XXX.pdf
Виробник: Bivar
Racks & Rack Cabinet Accessories CARD GUIDE 3/32"W
на замовлення 790 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CARD GUIDE SNAP-IN 8"L, 0.102" S, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 8.000" (203.20mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції SSD-800-102
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SSD-800-102 Виробник : Bivar Inc. SSD-XXX-XXX.pdf Description: CARD GUIDE SNAP-IN 8"L, 0.102" S
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 8.000" (203.20mm)