Продукція > OMEGA > SSHB-1224-720-120-P
SSHB-1224-720-120-P
SSHB-1224-720-120-P Omega
Power (Watts): 720 W
Packaging: Bulk
Color: Amber
Voltage: 120V
Material: Silicone Rubber
Length: 24.000" (609.60mm)
Shape: Rectangular
Type: Heat Blanket
Width: 12.000" (304.80mm)
Approval Agency: CE
Length - Lead Wire: 4.000" (101.60mm)
Написати відгук
Description: OMEGALUX FLEXIBLE HEATING BLANKE, Power (Watts): 720 W, Packaging: Bulk, Color: Amber, Voltage: 120V, Material: Silicone Rubber, Length: 24.000" (609.60mm), Shape: Rectangular, Type: Heat Blanket, Width: 12.000" (304.80mm), Termination: Wire Leads, Attachment Method: No Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Approval Agency: CE, Length - Lead Wire: 4.000" (101.60mm).