Продукція > LUMEX > SSL-LX15GC-TR
SSL-LX15GC-TR LUMEX
SSL-LX15GC-TR.pdf
Виробник: LUMEX
99+ ZIP-6
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN CLEAR SOT23-3 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Color: Green, Size / Dimension: 3.00mm L x 1.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 10mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 140°, Height (Max): 1.05mm, Wavelength - Peak: 565nm, Supplier Device Package: SOT-23-3, Lens Transparency: Clear, Part Status: Obsolete, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 3.00mm x 1.50mm.
Інші пропозиції SSL-LX15GC-TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Color: Green
Size / Dimension: 3.00mm L x 1.50mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 10mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 140°
Height (Max): 1.05mm
Wavelength - Peak: 565nm
Supplier Device Package: SOT-23-3
Lens Transparency: Clear
Part Status: Obsolete
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 3.00mm x 1.50mm
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Green
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 10mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 140°
Height (Max): 1.05mm
Wavelength - Peak: 565nm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Obsolete
Lens Size: 3.00mm x 1.50mm