Продукція > SSL > SSL-LX15IIC-RP-TR
SSL-LX15IIC-RP-TR
Виробник:
на замовлення 55 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED CLEAR SOT23-3 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, SOT-23-3 Variant, Color: Red, Size / Dimension: 3.00mm L x 1.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 10mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 140°, Height (Max): 1.05mm, Wavelength - Peak: 635nm, Supplier Device Package: SOT-23-3, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 2.00mm x 3.00mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSL-LX15IIC-RP-TR Виробник : Lumex Opto/Components Inc. Description: LED RED CLEAR SOT23-3 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, SOT-23-3 Variant
Color: Red
Size / Dimension: 3.00mm L x 1.50mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 10mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 140°
Height (Max): 1.05mm
Wavelength - Peak: 635nm
Supplier Device Package: SOT-23-3
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 2.00mm x 3.00mm