Продукція > LUMEX > SSL-LX3044YD-12V
SSL-LX3044YD-12V
SSL-LX3044YD-12V Lumex
44850306247851248ssl-lx3044yd-12v.pdf
Виробник: Lumex
LED Uni-Color Yellow 585nm 2-Pin T-1
на замовлення 5500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED YELLOW DIFFUSED T-1 T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Color: Yellow, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 6mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 60°, Height (Max): 4.60mm, Wavelength - Peak: 585nm, Supplier Device Package: T-1, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSL-LX3044YD-12V SSL-LX3044YD-12V Виробник : Lumex SSL_LX3044YD_12V.pdf Single Colour LEDs LED PMI
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: Yellow
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 6mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 60°
Height (Max): 4.60mm
Wavelength - Peak: 585nm
Supplier Device Package: T-1
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1