SSP5L20FH-2R2M
SSP5L20FH-2R2M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
ssp5l20fh-2r2m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 2.8A 0.049Ohm DCR 2020 T/R
на замовлення 2490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSP5L20FH-2R2M SSP5L20FH-2R2M Виробник : Coilmaster Electronics Co., Ltd. ssp5l20fh-2r2m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 2.8A 0.049Ohm DCR 2020 T/R