SSP5L30FH-4R7M
SSP5L30FH-4R7M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
ssp5l30fh-4r7m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 2.5A 0.061Ohm DCR 2020 T/R
на замовлення 1985 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSP5L30FH-4R7M SSP5L30FH-4R7M Виробник : Coilmaster Electronics Co., Ltd. ssp5l30fh-4r7m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 2.5A 0.061Ohm DCR 2020 T/R