SSPT7F-7PF20-R
SSPT7F-7PF20-R Seiko Instruments
file_product_master_1309_graphic03.pdf
Виробник: Seiko Instruments
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 7pF FUND 65000Ohm 4-Pin SMD T/R
на замовлення 27000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.264" L x 0.059" W (6.70mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (6.7x1.5), Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 65 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSPT7F-7PF20-R SSPT7F-7PF20-R Виробник : Seiko Instruments file_product_master_1309_graphic03.pdf Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 7pF FUND 65000Ohm 4-Pin SMD T/R
Кількість Ціна
SSPT7F-7PF20-R SSPT7F-7PF20-R Виробник : Seiko Instruments SII_Quartz-Crystal_E_230524_fin_sec.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.264" L x 0.059" W (6.70mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (6.7x1.5)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 65 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Packaging: Cut Tape (CT)
Load Capacitance: 7pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Мінімальне замовлення: 9
SSPT7F-7PF20-R SSPT7F-7PF20-R Виробник : Seiko Instruments Micro Energy SSP-T7-F_Leaflet_e20151217.pdf Crystals Quartz Crystal Unit 32.768KHZ 7pF
Мінімальне замовлення: 7
SSPT7F-7PF20-R Виробник : Epson SII_Quartz-Crystal_E_230524_fin_sec.pdf SSPT7F-7PF20-R