SSPT7F-9PF20-R
SSPT7F-9PF20-R Seiko Instruments
SSP-T7-F_Leaflet_e20151217.pdf
Виробник: Seiko Instruments
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, Flat Leads
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 65 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Flat Leads, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 65 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSPT7F-9PF20-R SSPT7F-9PF20-R Виробник : Seiko Instruments ssp-t7-f_leaflet_e20151217.pdf Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 65000Ohm 4-Pin SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 550
Мінімальне замовлення: 30
SSPT7F-9PF20-R SSPT7F-9PF20-R Виробник : Seiko Instruments SSP-T7-F_Leaflet_e20151217.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Load Capacitance: 9pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Мінімальне замовлення: 8
товару немає в наявності
SSPT7F-9PF20-R Виробник : Seiko Instruments Micro Energy SSP-T7-F_Leaflet_e20151217.pdf Crystals 32.768KHz 20PPM 9pF 20PPM 7 x 1.5mm