SSR-240D50R TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Relay SSR 30mA 32V AC/DC-IN 50A 280V AC-OUT 4-Pin Hockey puck
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук