SST60R280S2
Код товару: 204018
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > Польові N-канальні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SST60R280S2 Виробник : Super Semiconductor Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 30V; 280mOhm; 15A; 120W; -55°C ~ 150°C; SST60R280S2 SUPER SEMICONDUCTOR TSST60r280s2